پذیرش ریسک و سلب مسئولیت

 سلب مسئولیت 


 بورس آپدیت در راستای سند چشم انداز و ماموریت خود مندرج در نمای سایت،رسانه ای مستقل در زمینه اطلاع رسانی و بازنشر تازه های بازار مالی کشور و جهان و تحت نظارت و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.

ما در پایگاه تحلیلی آموزشی و اطلاع رسانی بورس آپدیت کوشش می کنیم محیطی را فراهم کنیم که مخاطبان بتوانند به جدیدترین اخبار بازار سرمایه از منابع موثق دست یافته و آموزش های لازم را برای ورود به بازارهای مالی داخلی و جهانی کسب کنند. تولید و انتشار محتوای آموزشی و دوره های آموزشی بورس آپدیت در سایت و صفحات ما در شبکه های اجتماعی و بسترهای مجازی آموزشی جهت استفاده علاقه مندان انتشار می باید.لازم به ذکر است منابع آموزشی داخل سایت بدون اجازه صاحب اثر منتشر نمی شود.

نهایت سعی بر آن خواهد بود که محصولات و خدمات آموزشی با کیفیت بالا ارایه شود.البته هیچ تضمینی وجود ندارد که با استفاده از روش‌ها و ایده‌های موجود در وب سایت یا دوره های آموزشی معامله گر کسب سود کند.پتانسیل کسب سود کاملا به فرد استفاده کننده از محصولات، تحلیل‌ها و تکنیک‌های ما بستگی دارد.

افشای ریسک

دقت کنید فعالیت در بازارهای مالی و سرمایه با پذیرش ریسک و ضرر همراه است و می تواند سرمایه شما را در مخاطره قرار دهد، لذا با آگاهی و تسلط کامل به دانش تحلیلی بنیادی تابلوخوانی مدیریت ریسک و شناخت روانشناسی معامله گری خود اقدام به فعالیت در این بازارها کنید.پایگاه خبری تحلیلی آموزشی و اطلاع رسانی بورس آپدیت قادر به تضمین موفقیت یا میزان درآمد شما نیست و  مسئولیت هر نوع ضرر و زیان ناشی از بکارگیری اطلاعات ایده ها و تکنیک ها این پایگاه و محصولات یا محتویات آن و دوره های آموزشی برگزار شده تحت نظارت بورس آپدیت را تحت هیچ عنوانی نخواهد پذیرفت.

در نهایت اعلام می کنیم هیچگونه فعالیت مجرمانه ای در خصوص فروش سیگنال،تشکیل خرید گروهی،دستکاری در بازار و دریافت وجوه با تضمین رشد سهام نداریم و کلیه محتوای آموزشی وب سایت بر اساس دانش تحلیلی و بنیادی و بدون تهییج بر خرید یا فروش سهام خاص صورت می گردد.