سوالات متداول

                                                                                          فرم ثبت نام(کلیک کنید)

پیش نیاز شرکت در دوره آموزشی هنر سرمایه گذاری در بازار سهام چیست ؟

برای شرکت در دوره علاقه به سرمایه گذاری در  بازار سهام کافی است.مفاهیم بصورت پایه ای تدریس می شود.امکان حضور و مشاهده‌ی کلاس آنلاین از طریق کامپیوتر، لپ‌تاپ، تبلت و موبایل در صورت داشتن اینترنت پرسرعت فراهم است.در صورت اختلال در پلتفرم برگزاری دوره،کلاس جبرانی برگزار می شود.

این دوره چه زمانی و کجا برگزار می شود؟

این دوره به صورت غیر حضوری بهترین پلتفرم های کلاس آنلاین (مجازی) داخل کشور و به زبان فارسی برای علاقه‌مند به بازار سرمایه برگزار می‌شود.در مورد زمان برگزاری دوره بخش آشنایی با دوره های آموزشی ببینید

در پایان این دوره چه تخصص‌هایی خواهم داشت؟

در این دوره دانشجو می آموزد که سهام ارزشمند از نظر بنیادی را جهت سرمایه گذاری شناسایی کند و با تحلیل تکنیکال در نقطه مناسب به سهم ورود یا از آن خارج شود.مدیریت ریسک و سرمایه گذاری،استراتژی تشکیل سبد سرمایه گذاری و روانشناسی معامله گری آموزش داده می شود.

آیا دانشجویان در جین دوره مجاز به خرید و فروش سهام می باشند؟

خیر.بازار سهام علاوه بر تسلط به مهارت های تحلیل بنیادی تکنیکال تابلوخوانی روانشناسی معاملات و مدیریت ریسک و سرمایه گذاری نیازمند کسب تجربه است.لذا توصیه می شود تا پس از پایان دوره آموزشی هنر سرمایه گذاری در بازار سهام و کسب تجربه طبق توصیه های اساتید با سرمایه غیرواقعی خرید و فروش سهام انجام نگیرد.تمامی تحلیل های ارایه شده در طی دوره های آموزشی صرفا ماهیت آموزشی داشته و به معنای سیگنال دهی یا ترغیب دانشجویان به خرید و فروش سهام نیست. مسوولیت و عواقب ضرر و زیان خرید و فروش سهام بر عهده سرمایه گذار و معامله گر می باشد.

جواب سوالات و ابهامات خودم را چگونه بگیرم؟

در حین کلاس و پس از پایان هر جلسه به سوالات و ابهامات دانشجویان کاملا پاسخ داده می شود.همچنین شماره پیان رسان ها( واتس آپ و تلگرام) اختصاصی در اختیار دانشحویان جهت ارسال تکالیف کلاس ها برای استادقرار خواهد گرفت.دانشجویان تا یک ماه بعد دوره امکان پشتبانی آموزشی رایگان از استاد دارند و می توانند سوالات خود را مطرح نمایند.

آیا انصراف از دوره و درخواست عودت هزینه دوره در حین برگزاری کلاس ها امکان پذیر است؟

ثبت نام در جلسه اول کلاس به مورخ 15تیر1399 ساعت 19تا21 رایگان است.همچنین آموزش هایی که در حین دوره ی آموزشی آنلاین تکنیکال و بنیادی هنر سرمایه گذاری در بازار سهامانجام می شود بصورت مکمل یکدیگر می باشد و  درخواست انصراف از دوره پس از ثبت نام و پیش از برگزاری جلسه سوم امکان پذیر است.با برگزاری جلسه سوم کلاس درخواست انصراف از دوره و عودت هزینه وجود ندارد.

آیا در این دوره با سایر بازارهای مالی مثل ارز،طلا و فارکس هم آشنا می شوم؟

در طی دوره به کلیاتی در خصوص بازارهای مالی و اهمیت آنها در تشکیل سبدسرمایه گذاری اشاره می شود.همچنین یکی از مهارت هایی که در این دوره دانشجو آموزش می‌بینید، علم تحلیل تکنیکال است.با تحلیل تکنیکال می توان آینده قیمتی داراییهای مختلف اعم از سهام، کالا، ارز و طلا را پیش‌بینی کرد.

آیا در دوره شرایط کشور از لحاظ اقتصادی، علمی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، بین‌المللی تحلیل می شود؟

برگزاری دوره های آموزشی در بورس آپدیت با احترام به قوانین جاری کشور می باشد. تمامی تحلیل ها صرفا از نظر اقتصادی بوده و در راستای کمک به سرمایه گذاران خواهد بود.هرگونه اظهارنظر دیگری از جانب تیم برگزاری و داشنجویان مجاز نیست.

آیا حین و پس از دوره به ویدئو ضبط شده جلسات دسترسی دارم؟

خیر.تجربه نشان داده است دانشجو در زمان شرکت در کلاس مطالب را بهتر درک می کند و به خاطر می سپارد.با توجه به کاربردی بودن مباحث و پشتیبانی آموزشی در صورتی که دانشجویان دوره نیاز به تکرار مطالب داشته باشند و در صورت فراهم بودن شرایط و برنامه زمانی استاد و اجازه استاد دوره کلاس فوق برنامه و رفع اشکال برگزار می شود

آیا امکان ثبت ویدئو جلسات توسط دانشجویان وجود دارد؟

کلیه ی حقوق مادی و معنوی دوره های آموزش یه بورس آپدیت تعلق دارد و مشمول حمایت از قانون حمایت حقوق مولفان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. ضبط جلسات توسط دانشجو برای استفاده شخصی منعی ندارد.اما هرگونه کپی برداری و استفاده تجاری و جهت استفاده غیر مجاز نیست.همچنین همان طور که در سوال بالا توضیح داده شد دوره ها پشتیبانی آموزشی داشته و نیازی به ضبط کلاس ها نیست.

آیا در پایان گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟

خیر.مطالب جهت استفاده کاربردی و سرمایه گذاری در بازار سرمایه تدریس می شود و مباحث صرفا تئوریک و دانشگاهی نیست.

                                                                                          فرم ثبت نام(کلیک کنید)